Hakkımızda

Biz Kimiz
2017’de Balıkesir / Altınoluk'ta Masif Mobilya  çatısı altında kurulduk. Türkiye’de  yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık. Yeni Sezon Bölümü’nde  aynı zamanda binlerce seçkin Mobilya ürünlerini sunarken, Özel İndirim Kulübü’nde %40’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, üyelerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerimize  çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Masif Mobilya güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.
Zamanında teslim
Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri,balıkesir içinde 24 saatte, yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.
Yeni Sezon ve Özel İndirim Tek Sitede
Yeni Sezon Bölümü’nde binlerce seçkin ürünlerini  aynı anda sunuyor, Özel İndirim Fırsatı'ile  üyelerimizi %40’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz.
Tek sepet, tek kargo ücreti
İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.
İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*
Paylaştık
Yardım kuruluşlarını destekliyoruz. “En Güzel Alışveriş Bahanesi – Yardımlaştık” projesi kapsamında yapılan alışverişlerden elde edilen gelirin Bir miktarını Yardım kuruluşlarına aktarıyoruz.
 
NOT: İade etmek istediğiniz ürünün hasar görmemiş, ve kullanılmamış olması gerekmektedir.